Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com APIE MUS
Detalių užklausos:
APIE MUS

         UAB "Daivanta" - specializuotas automatinių pavarų dėžių servisas, turintis specialią įrangą skirtą jų diagnostikai ir remontui. Papildomai suteikia mechaninių pavarų dėžių remonto, važiuoklės patikros, važiuoklės remonto, ratų geometrijos reguliavimo paslaugas. Prekyba automatinių pavarų dėžių detalėmis, detalių užsakymais originalių ir kitų gamintojų (automatinėms pavarų dėžėms, važiuoklei ir kitiems agregatams).

Įmonės veiklos pagrindas:

UAB "Daivanta" veikla pagrįsta ilgalaikiu bendradarbiavimu su Lietuvoje ir užsienyje esančiais partneriais. Atsakingais įsipareigojimais savo klientams bei partneriams.

Tikslas:

Kurti duomenų bazę apie įvairius pavarų dėžių tipus, siekti visapusės pažangos teikiamų paslaugų srityje, didinti užimamą rinkos dalį ir nuolat gerinti įmonės veiklos rezultatus ir klientų aptarnavimą.

Vizija:

Būti profesionalia ir dinamiškiausia automatinių pavarų dėžių remonto bendrove Pabaltijo šalyse.

Misija:

Atsakingai ir profesionaliai teikti automatinių pavarų dėžių remonto paslaugas ir praplėsti teikiamų paslaugų sferą. Atsižvelgiant į klientų poreikius ir lūkesčius, nuolat tobulinti teikiamų paslaugų kokybę. Tobulinti darbo sąlygas įmonės darbuotojams ir užtikrinti sėkmingą įmonės plėtrą: rinkoje ir naujausių technologijų panaudojime.

Vertybės ir moto:

Atsakomybė - Kokybė - Profesionalumas - Patikimumas - Dinamiškumas

Atliekant automatinių pavarų dėžių remontą UAB„Daivanta“ vadovaujasi Įmonės ĮST3410213-01 ir Lietuvos standartizacijos departamento LST1438:2005 patvirtintais standartais, bei automatinių pavarų dėžių gamintojo reikalavimais.

Įmonėje atliktiems remonto darbams ir pakeistoms detalėms suteikiamas garantinis terminas nuo 6 mėn. iki 12 mėn.