Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Diagnostika
Detalių užklausos:
Diagnostika

Kompiuterinė diagnostika: Mūsų turima diagnostikos įranga leidžia nustatyti, klaidas (gedimus) ne tik pavarų dėžėje, bet ir kitose automobilio sistemos dalyse. Diagnostikos testas parodo buvusius ir esamus gedimus, jei gedimų kodai nebuvo ištrinti iš automobilio elektroninio valdymo bloko atminties, kurie yra fiksuoti automobilio elektroniniuose valdymo blokuose, leidžia atliktiadaptacijas, patikrinti parametrus. Tai yra labai svarbu nustatant automatinės pavarų dėžės gedimus.

Mūsų įmonėje galima atlikti beveik visų automobilių APD diagnostiką. Diagnostika gali būti atliekama profilaktiškai, užsakovui prašant arba pastebėjus APD gedimus (gali būti grubūs pavarų jungimai, degant skydelyje APD ar Check engine informacinėms lemputėms, alyvos keitimo metu ir kt. atvejais).

Diagnostika apie esamus ir buvusius gedimus elektrinėje ir mechaninėje dalyje (jeigu gamintojo yra numatyta informacija). Kai kuriuos gedimus diagnostika neparodo, juos galima nustatyti tik važiavimo metu.

Adaptacija (važiavimo reikšmės išvalymas):

Šią funkciją turi daugelis naujos kartos automobilių. Adaptacija dažniausiai yra atliekama po APD remonto ir kai APD  turi nedidelius trūkumus (grubus pavarų jungimas, pavarų užlaikymas ir kt. nesklandumai).

APD programavimas (APD programos atnaujinimas):

Programavimą galime atlikti BMW, Audi, VW makės automobiliams. Programavimas dažniausiai atliekamas po APD remonto ir kai APD veikimas yra nesklandus (juntamas grubus jungimas, užlaikymas ir kt. smulkūs defektai).

Jei adaptacijos ir programavimas nepadeda tai APD reikalinga remontuoti.

Pastaba: kompiuterinė diagnostika tik informuoja apie gedimus, bet jų NEPAŠALINA.

Norint užsisakyti šią paslaugą mūsų tinklalapyje užpildykite "Paslaugų užklausos/užsakymo" formą.