Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Hidrodinaminio transformatoriaus keitimas
Detalių užklausos:
Hidrodinaminio transformatoriaus keitimas

Hidrodinaminio transformatoriaus gedimai gali būti pastebimi kai automobiliu važiuojama pastoviu greičiu ir yra atsirandantys drebėjimai (virpėjimai, trūkčiojimai), vizualiai yra stebimi variklio sūkių plaukiojimai. Kai kurių markių automobiliams šis simptomas pasireiškia jungiant iš 1 į 2 pavarą arba automobiliui stabdant yra juntama kaip automatinė pavarų dėžė nepaleidžia pavaros, ją užlaiko, tuo metu gali užgesti ir variklis. 

Pastebėjus šiuos simptomus reikalinga atlikti kompiuterinę diagnostiką. Po atliktos kompiuterinės diagnostikos atliekamas bandomasis važiavimas ir priimamas sprendimas dėl hidrodinaminio transformatoriaus keitimo, nes panašius simptomus gali iššaukti ir kitos automobilio sistemos.

Keičiant hidrodinaminį transformatorių reikalinga keisti automatinės pavarų dėžės alyvą, filtrą, kai kurių markių automobiliams ir elektromagnetinį vožtuvą, kuris yra atsakingas už hidrodinaminio transformatoriaus darbą, bei hidrodinaminį transformatorių.

Po atliktų remonto darbų būtina atlikti pakartotinę kompiuterinę diagnostiką, nuimti adaptacines reikšmes ir atlikti bandomąjį važiavimą, kuris neretai apima apie 30-50 km.     

Mūsų įmonėje naudojami tik Lenkijoje restauruoti arba OE hidrodinaminiai transformatoriai taip pat esame išbandę ir kitų įmonių siūlomus restauruotus hidrodinaminius transformatorius, tačiau pagal įmonės vidaus kokybės užtikrinimo statistiką, Lenkijoje restauruoti hidrodinaminiai transformatoriai yra geresnės kokybės ir yra patikimi, bei laiko patikrinti.

Norint užsisakyti šią paslaugą autoservise užpildykite „Paslaugų užklausos/užsakymo“ formą mūsų tinklalapyje.