Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Remontas
Detalių užklausos:
Remontas

Jūsų automobilio automatinės pavarų dėžės remontas atliekamas naudojant laiko patikrintas technologijas bei užsakant tik aukštos kokybės reikalingas keisti dalis. Tokiu būdu automobilio pavarų dėžės remontuoti dar ilgai nereikės. Tai ilgalaikė investicija.

Mūsų servise galima atlikti automatinių pavarų dėžių einamą ir kapitalinį remontą.

Dalinis (einamasis) automatinės pavarų dėžės remontas:

Dalinis (einamasis) automatinės pavarų dėžės remontas yra atliekamas kai pavarų dėžėje yra nedideli, smulkūs, kai kurių dalių mechaniniai lūžiai. Šio remonto metu yra keičiamos tik tos dalys, kurios yra sulūžę pvz.: alyvos siurblys, stabdymo juosta, elektromagnetiniai vožtuvai ir t.t.

Norint užsisakyti šią paslaugą autoservise užpildykite „Paslaugų užklausos/užsakymo" formą mūsų tinklalapyje.

Pilnas (kapitalinis) automatinės pavarų dėžės remontas:

Pirma atliekamas kruopštus automatinės pavarų dėžės defektavimas. Defektavimo metu yra tikrinamos visos automatinės pavarų dėžės dalys, išsiaiškinama gedimų priežastis, atliekami išdilimų matavimai, jei išdilimai viršina leistinas matavimų normas šios dalys yra laikomis nebetinkamomis eksploatuoti ir jas reikalinga keisti.

Šio remonto metu yra keičiamos dalys, kurios yra susidėvėjusios, sudilusios, sulūžusios ir sudegusios, filtras, remontinis rinkinys, hidrodinaminis transformatorius (sukimo momento keitiklis), alyva taip pat tikrinamas ir hidraulinis valdymo blokas. Kai kurių markių automobiliams hidraulinį valdymo bloką galima remontuoti ir pakeisti sugadintas dalis, o kai kitų markių automobilių hidraulinį valdymo bloką reikalinga keisti nauju arba ieškoti dėvėto, kuris būtų tinkamos eksploatuoti būklės. Atlikus remonto darbus atliekama pakartotinė kompiuterinė diagnostika, bandomasis važiavimas, kuris neretai apima apie 30-50km ir tik tuomet perduodama užsakovui tolimesnei automobilio eksploatacijai.

Norint užsisakyti šią paslaugą autoservise užpildykite „Paslaugų užklausos/užsakymo" formą mūsų tinklalapyje.

Plačiau apie atliekamus automobilių APD remonto darbus:

7 bėgių DSG (DQ200/DQ380/DQ500/DL382/DL501/DL800)

Dažniausiai pasitaikančios problemos yra susijusios su dvigubos sankabos, plaukiojančio smagračio gedimais. Šių dalių keitimus galima atlikti per vieną dieną, esant iš anksto susitarus/ užsisakius šią paslaugą užpildant „Paslaugų užklausos/užsakymo" formą mūsų tinklalapyje.

Sankabos keitimui ir jos sureguliavimui turime specialiai tam skirtą įrangą. Po šio remonto atliekama kompiuterinė diagnostika, adaptacijos ir jei reikalinga atnaujinama automatinės pavarų dėžės programinė versija (softas). Esant mechatroniko elektroninio valdymo gedimui (pavarų dėžės kompiuteriui) juos keičiame į naujus ir atliekame jo programavimą.

6 bėgių DSG (02E)

Dažnai pasitaikančios problemos - grubus pavarų jungimas, grubus pradėjimas važiuoti iš D arba R pozicijų, sankabos gedimai, smagračio triukšmas (braškesys). Šie gedimai šalinami per 1-3 dienas, esant iš anksto susitarus/ užsisakius šią paslaugą užpildant „Paslaugų užklausos/užsakymo" formą mūsų tinklalapyje.

Taip pat atliekame ir pilną pavarų dėžės remontą, alyvos keitimą, kompiuterinę diagnostiką, adaptacijas ir programavimą.

DSG Audi Q5/A5/A6 (0B5)

Dažnai pasitaikančios problemos - grubūs pavarų jungimai, sankabos gedimai, vibracijos. Šiuos gedimus galime pašalinti per 1-5 dienas, priklausomai nuo gedimo, esant iš anksto susitarus/ užsisakius šią paslaugą užpildant „Paslaugų užklausos/užsakymo" formą mūsų tinklalapyje.

Taip pat atliekame pilną pavarų dėžės remontą, alyvos keitimą, kompiuterinę diagnostiką ir adaptacijas. (Programavimas atliekamas online tik Audi centre)

5 bėgių AW55-50/51 Volvo, Renault, Opel ir kt.

Dažnai pasitaikančios problemos - grubus pavarų jungimas esant darbiniai temperatūrai. Šio nesklandumo šalinimą galime atlikti per 1-2 dienas, esant iš anksto susitarus/ užsisakius šią paslaugą užpildant „Paslaugų užklausos/užsakymo" formą mūsų tinklalapyje.

Šio gedimo šalinimui automatinės pavarų dėžės nebūtina išsiimti, yra tvarkomas hidraulinis valdymo blokas, pilnai keičiama alyva su automatinės pavarų dėžės plovimu, atliekama diagnostika ir adaptacija.

6 bėgių TF-80 Volvo, Renault, Opel ir kt.

Dažnai pasitaikančios problemos - grubus pavarų jungimas esant darbiniai temperatūrai. Šio nesklandumo šalinimą galime atlikti per 1-2 dienas, esant iš anksto susitarus/ užsisakius šią paslaugą užpildant „Paslaugų užklausos/užsakymo" formą mūsų tinklalapyje, tačiau ne visada užtenka suremontuoti hidraulinį valdymo bloką, nes jis gali turėti jau didelius išsidėvėjimus, tuo atveju hidraulinis valdymo blokas keičiamas nauju.