Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Rekomendacijos klientams
Detalių užklausos:
Rekomendacijos klientams

Kaip apsisaugoti nuo brangaus pavarų dėžės remonto?

Šiuolaikinės pavarų dėžės yra ypač jautrios įvairiems nešvarumams ir kitiems skysčiams. Filtras sulaikydamas automobilio eksploatavimo metu susidariusias metalines drožles ir kitas nuosėdas, sumažina tepalų užsiteršimo tikimybę ir prailgina pavarų dėžės gyvavimo laikotarpį. Metalinės nuosėdos ir kiti nešvarumai gali sugadinti pavarų dėžę.

Kaip ir kiekvienoje filtrų sistemoje, laikui bėgant filtras prisipildys nuosėdomis ir bus reikalinga jį keisti. Trys iš keturių gaminamų filtrų medžiagų yra fetro veltinis, iš kurio nešvarumai neišsiplauna, todėl jam užsikišus yra būtina jį pakeisti.

Filtrai pagaminti  iš vielinio tinklelio išlieka likusiuose 25% automobilių. Šio tipo filtrai dažniausiai būna įmontuoti į tuos automobilius, kurių filtro keitimas yra numatytas gamintojo tik automatinės pavarų dėžės remonto metu.

Tokio  kaip ilgalaikis filtras nėra. Laikui bėgant kiekvienos pavarų dėžės filtras užsikiš ir jį bus būtina pakeisti. Priedai alyvos valymui šios problemos neišspręs. Jie negali išvalyti nešvarumų iš pavarų dėžės ir gali dar labiau užkišti alyvos filtrą.

Šiandien keičiant filtrą ir alyvą, investicija bus mažesnė, nei rytojaus investicija į visos automatinės pavarų dėžės remontą.