Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Mūsų veikla
Detalių užklausos:
Mūsų veikla

UAB „Daivantos“ veiklos pradžia buvo automobilių variklių remontas. Padidėjus automatinių pavarų dėžių remonto paklausai, UAB „Daivanta“ pradėjo ieškoti detalių tiekėjų Europoje ir kitose šalyse norėdama patenkinti nuolatinių klientų poreikius.
Veiklos plėtros pradžia galima laikyti 1995 metus. Individualiems užsakymams buvo importuojamos automatinių pavarų dėžių detalės iš JAV bendrovės Brico Ltd. Ši bendrovė pasiūlė didelį atsarginių detalių asortimentą, amerikietiškų bei europietiškų automobilių automatinėms pavarų dėžėms. Tai padėjo užtikrinti kokybišką automatinių pavarų dėžių remontą, bei sumažinti remonto darbų trukmę.
1998 m. po sėkmingų derybų su Lenkijos įmone Samko, UAB „Daivanta“ tapo šios įmonės atstovu Lietuvoje.
2001 m. UAB „Daivanta“ tapo oficialiu Alto Products Comporation ir Samko atstovu visose Baltijos šalyse.
2001 m. UAB „Daivanta“ tapo oficialiu Precision International atstovu Lietuvoje.
2005 m. UAB „Daivanta“ tapo oficialiu Automatic Choice atstovu Lietuvoje.
2006 m. UAB „Daivanta“ tapo oficialiu Sonnax atstovu Lietuvoje.
2005 m. UAB „Daivanta“ tapo ATSG grupės nare.
Šiuo metu UAB „Daivanta“ yra stambiausia automatinių pavarų dėžių remontu užsiimanti įmonė, turinti specializuotą diagnostikos įrangą. Yra pagrindinė atsarginių detalių automatinėms pavarų dėžėms tiekėja Lietuvoje, todėl savo klientams visuomet gali pasiūlyti mažesnę kainą bei operatyvų detalių importavimą į Lietuvą.
Sukaupta patirtis, pastovios investicijos diagnostikos įrangai, leidžia UAB „Daivantai“ užtikrintai žengti į priekį atliekant sudėtingų automatinių pavarų dėžių remontą.
Dalyvaujant partnerių organizuojamuose seminaruose, kuriuose pateikiama naujausia medžiaga, susijusi su automatinių pavarų dėžių remontu ir eksploatacija, nuolat keliama darbuotojų kvalifikacija. Sukaupta techninės literatūros bazė - tai pagalbininkas darbuotojams, leidžiantis tiksliau ir greičiau nustatyti gedimus, juos pašalinti, kokybiškai atlikti automatinių pavarų dėžių surinkimą, supažindinti klientus su tinkama automatinių pavarų dėžių eksploatacija ateityje.

Mūsų įmonės klientai yra ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Estijos, Norvegijos, Švedijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Ukrainos, Lenkijos, Belgijos, Vokietijos.